Zapraszamy do I Edycji Programu "InstaKod dla Szkół"

Z przyjemnością informujemy, że firma Atinea Sp. z o.o., twórca platformy InstaKod.pl uruchamia I edycję programu „InstaKod dla szkół”. Każdy nauczyciel zarejestrowany w programie otrzymuje darmowy dostęp do platformy oraz e-podręcznika dla siebie i swoich uczniów.

Czym jest InstaKod dla szkół klas 4-6?

InstaKod zawiera e-podręcznik do informatyki dla klas 4-6 w pełni zintegrowany z podstawą programową.
Platforma InstaKod, jest dopełnieniem podręcznika i udostępnia zbiory zadań programistycznych podzielonych tematycznie na lekcje.
Uczniowie pracują na indywidualnych kontach, w wirtualnych klasach założonych przez nauczycieli zarejestrowanych w systemie.
Uczniowie mając do dyspozycji Assembly, edytor wizualny z bardzo prostym językiem rozwiązują i testują zadania przypisane do lekcji.
System dostarcza uczniowi i nauczycielowi informacje o systematyczności pracy i jej wynikach.

Warunki udziału w I Edycji InstaKod dla Szkół

Aby wziąć udział w Programie, nauczyciel powinien dokonać rejestracji na platformie Instakod. Do Programu mogą przystąpić nauczyciele informatyki klas 4-6. Czas trwania I Edycji to rok szkolny 2018/2019. W pierwszym semestrze 2018/2019 nauczyciele zarejestrowani w systemie będą mogli uczestniczyć w szkoleniach metodycznych InstaKod. W drugim semestrze 2018/2019 przewidujemy pracę na lekcjach informatyki z platformą InstaKod. Istnieje również możliwość prowadzenia kół informatycznych w oparciu o naszą platformę. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z dodatkowymi informacjami na naszej stronie, a pytania prosimy kierować na adres instakod@instakod.pl
Regulamin: Pobierz